sepa logo logo zbp

.

IBAN

Informacje o IBAN

Statystyki SEPA

Statystyki przelewu

Dla członków

Dostęp po zalogowaniu

kontakt

Kontakt

Kontakt z SEPA Polska

NASO

National Adherence Support Organization (NASO) - Krajowa Organizacja Wspierająca Banki w Przystępowaniu do Systemów SEPA

Sekretariat SEPA Polska pełni, zgodnie z wytycznymi EPC, funkcję NASO, czyli krajowej organizacji wspierającej banki w przystępowaniu do Systemów SEPA.

NASO uczestniczą w procesie przystępowania z celem zapewnienia efektywnego i terminowego uruchomienia Systemu w ramach SEPA. NASO stanowi łącznik pomiędzy Przyszłym Uczestnikiem a EPC, będąc pierwszym punktem kontaktowym dla Uczestnika w sprawach SEPA, jak również ułatwiając proces przystępowania.

Całkowita i wyłączna odpowiedzialność za zatwierdzanie aplikacji Potencjalnych Uczestników spoczywa na EPC.

NASO może usprawnić i wspomagać proces administracyjny, jednak czyniąc to, nie podejmuje żadnych zobowiązań prawnych. Lista NASO z danymi adresowi zostanie udostępniona na stronie internetowej EPC: www.europeanpaymentscouncil.eu.

Kontakt w sprawach procedury przystępowania do Systemu Polecenia Przelewu SEPA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;